515 577 501

Zadzwoń

ul. Marynarki Polskiej 71

80-557 Gdańsk

  • Sklep

Docelowa

Organizacja ruchu

  • Oznakowanie poziome i pionowe
  • Bariery, słupki, elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego
  • Architektura

Naszym klientom oferujemy obsługę z zakresu organizacji ruchu na terenie miasta Gdańsk oraz województwa pomorskiego.

Wykonujemy prace dotyczące stałego oznakowania dróg. Zajmujemy się tym tematem kompleksowo, tak aby klient nie musiał się o nic martwić. Proponujemy Państwu zarówno możliwość zakupu znaków drogowych, jak i ich montaż i w razie potrzeby demontaż starych.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – oferujemy pełny pakiet możliwości, tak aby jak najlepiej spełnić jego oczekiwania. Zaufało nam już wiele miast – wszystkie z nich doceniły naszą pracę. Jeśli potrzebna Państwu organizacja ruchu Gdańsk – to tylko z nami!

Szeroki asortyment znaków

W naszym sklepie internetowym oferujemy Państwu szeroki asortyment znaków niezbędnych do prawidłowego przygotowania stałej organizacji ruchu. Znajdą tam Państwo lustra drogowe, znaki ostrzegawcze, znaki nakazu, znaki zakazu i szereg znaków informacyjnych. Nasza oferta jest stale poszerzana. Gwarantujemy także konkurencyjne ceny i w pełni profesjonalną obsługę.

 

 

Montaż oznakowania dróg

Oprócz szerokiej oferty dotyczącej sprzedaży znaków drogowych, firma Felix Infrastruktura specjalizuje się także w szeroko pojętym montażu oznakowania dróg – z czym związany jest montaż znaków drogowych i montaż tablic na konstrukcjach rurowych. Nasi pracownicy to fachowcy w swojej dziedzinie – posiadają wiedzę i umiejętności, dzięki którym zlecenia wykonują w pełni profesjonalnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wykonujemy także prace związane z montażem znaków aktywnych, które w skuteczny sposób informują o możliwych niebezpieczeństwach w ruchu drogowym. Ponadto, montujemy systemy informacji miejskiej oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, a także oferujemy w razie potrzeby demontaż oznakowania pionowego.

 Felix TRADE
   Profesjonalne usługi!

Profesjonalne usługi dla twojego projektu