515 577 501

Zadzwoń

ul. Marynarki Polskiej 71

80-557 Gdańsk

  • Sklep

Tymczasowa

Organizacja ruchu

  • Wdrożenie
  • Utrzymanie
  • Dzierżawa
  • Projektowanie

W zakres naszych usług wchodzi tymczasowa organizacja ruchu, czyli wszelkie rozwiązania związane z odpowiednim oznakowaniem pionowym i poziomym, sygnalizacją świetlną i urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo ruchu drogowego przy prowadzeniu np. robót drogowych.

Z tematem bezpieczeństwa ruchu drogowego nierozerwalnie związana są także takie elementy BRD jak zestawy sygnalizacji wahadłowej, zestaw lamp z efektem fali świetlnej, lampy ostrzegawcze i tablice objazdowe.

Projektowanie organizacji ruchu

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam prowadzić działania z zakresu organizacji ruchu drogowego, której celem jest zapewnienie właściwego bezpieczeństwa wszystkich jej uczestników, wykorzystujemy przy tym zarówno znaki drogowe jak i urządzenia i elementy BRD.

Z organizacją ruchu, zwłaszcza tymczasową wiąże się dobre oznakowanie prowadzonych robót drogowych. Nasza firma świadczy usługi związanie z ostrzeganiem przed niebezpieczeństwem na drodze – do czego może służyć będąca na naszym wyposażeniu np. przyczepa sygnalizacyjna, występująca w potocznej nazwie jako przyczepa aktywna Gdańsk

 

Przyczepa aktywna

Przyczepa wczesnego ostrzegania służy w szczególności do zamykania pasa ruchu np. z powodu prowadzenia robót drogowych. Aby właściwie spełniała ona swoją funkcję powinna ona być dobrze wyposażona w znaki sygnalizacyjne i tablice zamykające mocowane do pojazdów, trwała i oczywiście i odpowiednio wyważona. Stosuje się zazwyczaj dwa podstawowe rodzaje tablic sygnalizacyjnych używane w od rodzaju dróg, na których będą stosowane, przy czym najpopularniejszą ze względu na najlepszy efekt ostrzegawczy oraz możliwość stosowania na autostradach, drogach ekspresowych i krajowych, jest duża tablica zamykająca U-26a

Felix TRADE Profesjonalne usługi!

Profesjonalne usługi dla twojego projektu