515 577 501

Zadzwoń

ul. Marynarki Polskiej 71

80-557 Gdańsk

  • Sklep

Oceniani przez klientów

Zakres usług
FelixTRADE

Poznaj pełną specyfikacje usług naszej firmy

  • Montaż znaków drogowych
  • Zmiany organizacji ruchu
  • Montaż tablic drogowych i reklamowych
  • Dzierżawa oznakowania
  • Likwidacja spękań nawierzchni

FelixTRADE

Oznakowanie drogowe

W ofercie poza znakami drogowymi mamy spory wybór oznakowania drogowego w tym: tabliczki informacyjne, pachołki, lustra drogowe, separatory ruchu, progi podrzutowe i zwalniające, punktowe elementy odblaskowe oraz przyczepy aktywne.
Jeśli potrzebujesz na czas robót budowlanych czy drogowych oznakować odpowiednio miejsca albo na jakiś czas ustawić sygnalizacje świetlne lub wahadłowe to dobrze trafiłeś.

Tymczasowa organizacja ruchu

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnie zarówno projektowaniem jak i wdrażaniem organizacji ruchu tymczasowego. Zabezpieczaniem awarii nawierzchni, wodno-kanalizacyjnych, gazowych i elektrycznych w pasie drogowym. Liczna, wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz kompletne zaplecze sprzętowe pozwalają:

Malowanie oznakowania poziomego

Zajmuje się zarówno odnawianiem oznakowania poziomego, jak również malowaniem oznaczeń poziomych. Zlecenie przeprowadzamy zawsze w warunkach zapewniających późniejszą trwałość namalowanej powierzchni. W zakres naszych usług z tej tematyki wchodzi między innymi malowanie pasów i przejść dla pieszych. Znak poziomy w tym wypadku stanowią białe pasy ułożone równolegle do kierunku drogi, tworzące ciąg w poprzek jezdni.

Przyczepy aktywne

Wynajmujemy przyczepy aktywne. Składają się one z tablicy drogowej wraz z konstrukcją, strzały świetlnej, pulsatorów i innych elementów pomocniczych. Lampy na tablicach tworzą konfiguracje strzał lub krzyża. Przyczepy stosowane są do zamykania pasów ruchu podczas wykonywania robót drogowych –  ustawiamy je na pasie, na który nadjeżdżają pojazdy. Jeśli potrzebują Państwo przyczepy aktywnej – to tylko u nas!

 

Sygnalizacja wahadłowa

Bezprzewodowe zestawy sygnalizacji świetlnej wahadłowej służą do automatycznego sterowania ruchem wahadłowym. Sygnalizacja wahadłowa jest doraźnym rozwiązaniem. Wykorzystywana w miejscach gdzie niemożliwy jest przejazd pojazdów w dwóch kierunkach. Zazwyczaj przyczyną zastosowania sygnalizacji wahadłowej są: roboty drogowe lub wypadek.

FelixTRADE

Najczęsciej zadawane pytania

Jaki jest koszt wyceny

Odpowiedź

Przykładowe pytanie

Odp

Przykładowe pyt.

Odp

Przykładowe pytanie

Odpowiedz